CASA JUDETEANA DE PENSII BISTRITA NASAUD
 

Director executiv – Visan Sanda Alina
Telefon fix: 0263/232095 interior 102
Fax: 0263/215419
E-mail: sanda.visan@cnpp.ro
Camera 24, etaj 2

 

Director executiv adjunct – Chiciudean Teodor
Directia Economica
Telefon fix: 0263/232095 interior 139
Fax: 0263/215419
E-mail: teodor.chiciudean@cnpp.ro
Camera 18, etaj 1

 

Director executiv adjunct – Ciui Terente
Directia Pensii
Telefon fix: 0263/232095 interior 132
Fax: 0263/215419
E-mail: terente.ciui@cnpp.ro
Camera 14, etaj 1

 

Sef Serviciu juridic, comunicare si relatii publice – Curac Mirela
Telefon fix: 0263/232095 interior 106
Fax: 0263/215419
E-mail: mirela.curac@cnpp.ro
Camera 28, etaj 2

 

Sef Serviciu stabiliri prestatii – Deme Andreea
Telefon fix: 0263/232095; 0263/216460 interior 114
Fax: 0263/215419
E-mail: andreea.deme@cnpp.ro
Camera 7, etaj 1

 

Sef Serviciu plati prestatii – Moldovan Rozalia
Telefon fix: 0263/232095; 0263/216460 interior 133
Fax: 0263/215419
E-mail: rozalia.moldovan@cnpp.ro
Camera 13, etaj 1